Novby postel Video Clip ? NOVBY udělal s postelí CO

Novby postel Video Clip. Už jen ten název evokuje kontroverzi. A o tu u streamera Jiřího Bláhy alias Novbyho rozhodně není nouze. Tento mladý muž se proslavil jako tvůrce provokativních videí a živých vysílání, ve kterých neváhá jít až za hranu. A jeho nejnovější počin s názvem “Novby postel Video Clip” je toho dalším důkazem. Video zachycuje opilého Novbyho při dovolené v Řecku, jak močí do postele hotelového pokoje a ukazuje své intimní partie. Záběry, které mnozí považují za už moc přes čáru, se rychle šíří internetem a vyvolávají vlnu reakcí. Není to poprvé, co Novby šokoval své publikum. Otázkou ale zůstává, zda tentokrát nezašel příliš daleko a jestli ho čeká tvrdší postih. Každopádně slova “Novby”, “postel” a “video” jsou opět na rtech všech, kdo sledují jeho kontroverzní kariéru. Pokračujte ve sledování insightinquiries.com pro další aktualizace tohoto příběhu.

Novby postel Video Clip
Novby postel Video Clip

Novby postel Video Clip

Kontroverzní český streamer Novby, vlastním jménem Jiří Bláha, opět šokoval své diváky na platformě Twitch.tv. Tentokrát svým chováním během opilé noci v hotelovém pokoji v Řecku, kam se vydal na dovolenou. Novby se před kamerou vymočil do postele a odhalil své intimní partie. Video rychle koluje internetem a Novby opět čelí vlně kritiky. Není to poprvé, co se dopustil podobných excesů. Otázkou zůstává, zda tentokrát překročil veškeré meze.

Video začíná nevinnou večerní popíječkou tradičního řeckého alkoholického nápoje ouzo. Postupně pod vlivem alkoholu Novby rudne, ztrácí zábrany a je čím dál hlučnější. V určitém okamžiku vyběhne na hotelový balkon a začne nesrozumitelně vykřikovat. Zřejmě se marně pokouší napodobit řečtinu. Zpět v pokoji pokračuje v opileckém žvatlání, směje se a dělá narážky sexuálního charakteru. Pak se začíná převlékat do pyžama a divákům na pár vteřin odhaluje své intimní partie. Nakonec se potácí k posteli, načež se zvedne a začne močit, zatímco kamera běží dál. Video končí zásahem moderátorů.

Není to poprvé, co se Novby dopustil obdobných excesů. Již v minulosti se několikrát opil na streamu do němoty, vulgárně se vyjadřoval, ukazoval divákům své znečištěné tělo nebo zvracel na kameru. Dostal za to dočasné zákazy, omluvil se, ale zjevně se nepoučil. Alkohol a veřejné vystupování jsou pro něj špatná kombinace. Bohužel sleduje jeho kanál i dost nezletilých diváků, takže tento obsah je pro ně nevhodný. Nyní čelí další vlně kritiky a postihu od Twitche. Není vyloučený ani permanentní ban.

Předchozí Novbyho videa a kauzy na Twitchi

Novby, občanským jménem Jiří Bláha, se proslavil zejména jako kontroverzní tvůrce streamů z večírků a opileckých eskapád. Svým nevhodným chováním si již několikrát vysloužil dočasný ban na platformě Twitch. Naposledy tedy zmíněným močením do postele a ukazováním intimních partií. Ale ani v minulosti na tom nebyl o moc lépe. Již několikrát se opil na streamu do bezvědomí, vulgárně urážel diváky i náhodné kolemjdoucí, zvracel na kameru nebo ukazoval své znečištěné tělo. Za to schytal kritiku i postihy od Twitche, přesto v podobném duchu pokračuje dál.

Jeden z předchozích Novbyho prohřešků se dokonce velmi podobal nedávné události z řecké dovolené. Tehdy také v opilosti divákům ukazoval své tělo pokryté výkaly. Video se rychle rozšířilo sítěmi a Novby byl terčem vlny nevole. Reakcí Twitche tehdy byl týdenní zákaz streamování. Novby se sliboval polepšit, že už se to nebude opakovat. Bohužel šlo o plané sliby alkoholika. Závislost na pozornosti diváků a snaha šokovat za každou cenu jsou u něj silnější než slušnost. Dokud bude mít dost sledovatelů, kteří mu takové chování tolerují, pravděpodobně v tom bude pokračovat.

Přes veškerou kritiku má Novby stále své skalní fanoušky, kteří jeho obsah obhajují a baví je. Prý kdyby je to nebavilo, tak by to nesledovali. Jenže i zábavný obsah má své limity. Existují objektivní etické normy slušnosti, které Novby opakovaně porušuje. Omlouvat veřejné opíjení, vulgární projevy a ukazování intimních partií “protože to lidi baví” jednoduše nejde donekonečna. Twitch má jasná pravidla, která streamer musí respektovat. A zdá se, že trpělivost s Novbym pomalu dochází.

Popis Novbyho posledního klipu z postele

Novbyho skandální video z řecké dovolené začíná zdánlivě nevinně – popíjením ouzo v hotelovém pokoji. S přibývajícím množstvím vypitého alkoholu ale Novby postupně rudne, ztrácí zábrany a je čím dál hlučnější, uvolněnější a nevhodnější. Nejprve vybíhá na balkon, odkud se snaží komunikovat vykřikováním nesrozumitelných slabik. Zřejmě napodobuje opileckou řečtinu. Zpět v pokoji pokračuje v obsčených narážkách a smíchu.

Pak přichází vrchol večera – Novby se začíná převlékat do pyžama, přičemž na pár vteřin odhaluje své intimní partie. Diváci tak mohou vidět víc, než by si kdokoliv přál. Nakonec se potácivý Novby zhroutí do postele, ale vzápětí se zvedne a začne močit na hotelovou postel, zatímco kamera běží dál. Celé je to vidět v přímém přenosu. Chvíli je ještě slyšet opilecké blábolení, než zasáhnou moderátoři Twitche a živé vysílání ukončí. Video se však mezitím stihlo rozšířit internetem a vyvolat novou vlnu kritiky na adresu Novbyho.

Záznam dokumentuje Novbyho v tom nejhorším myslitelném světle – ztrátu sebekontroly, důstojnosti, respektu k divákům i k cizímu majetku. Navíc na veřejně dostupném videu, které může vidět kdokoliv včetně nezletilých fanoušků. To vše je v příkrém rozporu s pravidly slušného chování i podmínkami platformy Twitch. Bohužel u Novbyho nejde o ojedinělý exces. Opakovaně dokazuje, že mix alkoholu a veřejného vystupování u něj vede k pohoršlivému chování. I přes dřívější skandály a postihy se očividně nedokázal poučit a nastavit si mantinely.

Dopad Novbyho skandálního videa z postele

Novbyho video z hotelové postele samozřejmě okamžitě řešili moderátoři Twitche. Streamování podobného obsahu porušujícího pravidla slušnosti i podmínky platformy nemohou tolerovat, obzvlášť s ohledem na mladistvé diváky sledovatele. Proto rychle zakročili, video stáhli a Novbymu udělili další dočasný zákaz streamování.

Zatím není jasné, jak dlouhý tento ban bude. V minulosti dostával za podobné prohřešky týdenní až měsíční pauzy. Nyní ale mohl překročit veškeré meze a trpělivost Twitche s opakovaným porušováním pravidel může být u konce. Není vyloučený ani permanentní ban, který by pro Novbyho znamenal konec kariéry na této platformě. To by pro něj byla pořádná rána, protože na Twitchi má největší základnu fanoušků a z vysílání čerpá nemalé příjmy.

Kromě potíží s Twitchem ale Novby způsobil problémy i hotelu v Řecku, kde video natáčel. Znečištění a poškození vybavení rozhodně personál nepotěšilo. Navíc video a negativní publicita poškozují dobré jméno hotelu po celém světě. Majitelé se pravděpodobně budou po Novbym požadovat finanční kompenzaci za způsobené škody. Takže důsledky opileckého živého vysílání mohou Novbyho vyjít pořádně draho. Snad si z toho vezme ponaučení do budoucna.

Vezměte prosím na vědomí, že všechny informace uvedené v tomto článku byly získány z různých zdrojů, včetně wikipedia.org a několika dalších novin. Přestože jsme se snažili všechny informace ověřit, nemůžeme zaručit, že vše uvedené je správné a nebylo 100% ověřeno. Proto doporučujeme obezřetnost při odkazování na tento článek nebo jeho použití jako zdroje ve vašem vlastním výzkumu nebo zprávě.